E-Trac


E-Trac

cena:1000 EUR
(800 LVL)
Minelab Explorer versija 4

Minelab tehnoloģiski visadvancētākais detektors uzstāda jaunu standartu detektoru nozarē. E-Trac ir Minelab tehnoloģiski visadvancētākais detektors, kurā izmantota unikālā Full Band Spectrum (FBS) tehnoloģija. Tas izceļas starp pārējiem tirgū pieejamajiem detektoriem ar robustu, taču ērtu dizainu, viegli saprotamu konroles paneli, intuitīvu izvēlni, skaidri salasāmu LCD displeju, izturīgu un vieglu spoli un plašām meklēšanas iespējām.

Minelab ir spēruši vēl vienu soli uz priekšu, ieviešot USB interfeisu, kas ļaus jums saglabāt un ielādēt savus E-Trac iestatījumus, režīmus un šķirošanas shēmas uz personīgā datora.E-Trac spēj atrast vērtīgus metāla objektus dažādos mineralizētas zemes apstākļos, piemēram, ļoti sāļā zemē, jūras ūdenī, slapjās pludmales smiltīs un stipri magnetizētā zemē. Ar E-Trac jūs varat kļūt par vienu no daudziem meklētājiem, kas savieno savu vēlmi atrasties ārā ar prieku regulāri atrodot vērtīgas monētas, relikvijas, zeltu un rotaslietas.


E-Trac izmanto FBS tehnoloģiju, frekvencēs no 1.5 kHz līdz 100 kHz. Pateicoties šai plašajai frekvenču zonai, signāls tiek analizēts izmantojot daudzus, no objekta saņemtos signālus. Tas ļauj E-Trac novērtēt atrastos objektus pēc to dzelzs satura un vadītspējas, lai precīzāk to identificētu.
E-Trac Xchange sniedz jums iespēju ar USB savienojumu liejupielādēt un augšupielādēt detektora iestatījumus un šķirošanas shēmas uz sava personīgā datora.
Šī fantastiskā jaunā iespēja ļauj jums regulēt dzelzs un vadītspējas atšķirošanas kritērijus neatkarīgi no šķirošanas shēmas un digitālās SmartFind™ šķirošanas shēmas. Quickmask™ ir ļoti noderīgs, lai ātri pārbaudītu atrasto objektu pēc šķirošanas kritērijiem, jo to var izdarīt regulējot abas bultiņas, kas atbilst dzelzs un vadītspējas līmeņiem. Šādi jūs redzat pie kādām Fe un Co vērtībām objekts tiek atsijāts.
Minelab SmartFind™ ir unikāla divu dimensiju šķirošanas skala. SmartFind™ grafiski attēlo gan objekta dzelzs daudzumu, gan vadītspēju uz viena ekrāna. SmartFind™ kopā ar E-Trac objektu šķirošanas iespējām ļauj nereaģēt uz signāliem no nevēlamiem objektiem un reaģēt uz signāliem no meklējamajiem objektiem.
E-Trac Xchange sniedz jums iespēju ar USB savienojumu liejupielādēt un augšupielādēt detektora iestatījumus un šķirošanas shēmas uz sava personīgā datora.