X-Terra 705


X-Terra 705

cena:450.00 EUR
(350 LVL)

X-Terra 70 / Т74 (Т74 ar krieviskotu interfeisu) un jauna Xterra 705 versija ir sērijas Minelab X-Terra vadošie detektori. Trīs frekvences 3, 7.5 un 18.75 kHz ļauj vienlacīgi meklēt gan sīkusm, gan lielus mērķus. Tāpēc detektors perfekti der monētu, dārgumu un pat zelta tīrradņu meklēšanai. Izcilā snieguma atslēga ir Minelab patentētā VFLEX tehnoloģija, kas izmanto digitālu signālu apstrādi ar augsti kalibrētām analogām shēmām, radot jaunu klasi vienas frekvences detektoriem.

Šī pieeja dod pārāku jutību, stabilitāti un uzlabotu neuzņēmību pret elektromagnētiskiem traucējumiem. Digitālā VFLEX tehnoloģija ļauj izmantot ka Mono, tā arī Double D spoles ar dažādām frekvencēm. X-TERRA lietotājam tas nozīmē, ka viņam piederēs labākā pieejamā ierīce savu mērķu izvēlei, aizraujot atklāt nākamo līmeni.

Var izmantot vai 4, vai polifonisko signālu. Augsnes līdzsvarošana notiek gan manuāli, gan automatiski

Jaunā versijā ir displeja pagaismošana, ka arī tika palielināts saglabājamo diskriminācijas masku skaits līdz 4 + Iron Mask.

PinPoint funkcijai tagad ir divi režīmi: Auto un Sizing

Tika pievienots vēl vien režīms augsnes līdzsvarošanai - Offset. Šis režīms ļauj uzstādīt augsnes līdzsvarošanu ka pozitīvā, ka arī negatīvā virzienā, kas ļauj to izmantot dažādos apstākļos. Šī funkcija būs noderīga pieredzejušiem meklētājiem

X-Terra 705