Dziļiem mērķiem


White's TM808

cena:924.87 EUR
(650.00 LVL)
Ja jūs interesē lieli priekšmeti, kas atrodas dziļi zem zemes, tad jums noteikti patiks metāla detektors TM 808.
Jaunais TM 808 ir viegli izmantojams detektors, kurā iekļautas jaunākās tehnoloģijas. TM 808 atšķiro zemes minerālus, lai atrastu dziļus objektus pat minerāliem bagātā augsnē.

Vienalga vai meklējat monētas vai jums vienkārši nepieciešams precīzi noteikt kādas zem zemes esošas caurules atrašanās vietu, TM808 tiks galā. Ar to var strādāt praktiski jebkādos apstākļos, neatkarīgi no traucējumiem vai minerāliem bagātas zemes.

Detech SSP-3100

cena:1351.74 EUR
(950.00 LVL)
SSP-3100 "Digital" Discriminator ir unikāla metāla detektora un magnetometra kombinācija, kas ļauj meklēt dzelzs, zelta un sudraba priekšmetus. Lietojot pulsa indukcijas tehnoloģiju iespējams ātri atšķirt dzelzi saturošus priekšmetus no citiem metāliem.

Discriminator spēj viegli atrast lielākus objektus līdz pat 6 m dziļumā, ja lietosiet 40" x 40" spoli.

SEF means “Symmetrical Electromagnetic Field” but some users have renamed the term “Size Equals Finds”.

SEF nozīmē "Simetrisks Elektromagnētiskais Lauks" (Symmetrical Electromagnetic Field), bet daudzi lietotāji jau ir pārsaukuši saīsinājumu par "Izmēram Līdzvērtīgs Atradums" (Size Equals Finds).

Ground Pioneer 4500

cena:1707.46 EUR
(1200.00 LVL)
Digitālais Ground Pioneer 4500 ir jaunākās paaudzes pulsa indukcijas detektors – metāla detektora un magnetometra sensoru sistēmas apvienojums, viens no labākajiem profesionālajiem pulsa indukcijas metāla detektoriem, kas pieejami tirgū.
Detektoram ir RS 232 ports, kas ļauj to pieslēgt datoram, kā arī GPS sistēma. Ground Pioneer ir veidots dziļi ieraktu vai nozaudētu metāla objektu, metāla cauruļu, pazemes komunikāciju aprīkojuma, kā arī dārglietu un citu objektu meklēšanai.
Ierīce darbojas uz ļoti zemas frekvences elektromagnētiskās indukcijas principa, kas ļauj atrast priekšmetus, kuri atrodas dziļi zem zemes. Lielais dziļums, spēja atšķirot dzelzs objektus, automātiska regulēšana un dažādie meklēšanas režīmi daudzās situācijās padara ierīci neaizstājamu. GP4500 viegli atrod lielāka izmēra objektus līdz pat 8 m dziļumā.